| Apie mus

Apie mus

„Smaltijos“ mažų tiražų spaustuvė veikia jau daugiau nei 13 metų. Profesionalūs, turintys ilgametę patirtį dizaineriai ir maketuotojai sukurs Jūsų spaudinio dizainą, sumaketuos leidinį. Kalbos redaktoriai – padės parašyti tekstą, ištaisys klaidas.

Įmonėms siūlome spalvingus, netradicinius, ypač kokybiškus spaudinius: vizitines korteles, skrajutes, lankstinukus, firminius blankus ir kt. Jie padės Jūsų klientams ne tik sužinoti apie Jūsų įmonę ir jos teikiamas paslaugas ar parduodamus gaminius. Firminiai kalendoriai – puiki dovana Jūsų klientams. Kalendoriaus viršelyje išspausdinta Jūsų įmonės reklama ištisus metus klientui primins apie Jūsų įmonę.

Ypatingą dėmesį skiriame privatiems klientams. Mūsų spalvingi, nestandartiniai spaudos gaminiai – tai puiki, netradicinė dovana Jūsų artimiesiems, draugams, kolegoms arba tiesiog maloni smulkmena Jūsų namams.

Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus ir norėdami Jus dar labiau nustebinti, pristatome naujieną – darbų šablonus. Jūsų spaudiniai bus išskirtiniai ir itin džiugins akį. Pasinaudosite mūsų tinklalapyje pateiktais įvairių spaudinių šablonais. Išsirinkite Jums labiausiai patinkantį, atsiųskite mums savo nuotrauką, nurodykite, kokio spaudinio – kalendoriaus, šokolado ar saldainio popieriukų, šampano etikečių ar kt. – bei kokio tiražo pageidaujate, ir mes nustebinsime Jus darbų kokybe ir užsakymo įvykdymo sparta.

Su „Spaudos magija“ Jūsų pasaulis taps spalvingesnis!